01/12/2012

Fragman

Günlük dizi izlemenin en keyifli taraflarından birisi de dizinin yayınlanan bölümünün ardından bir diğer bölümle ilgili merakla bekleyen sorulara cevap aramaktır. İşte bunun için fragman yayınlanmasını beklemek, bu süreç içerisinde heyecan katıyor. Fragman için 40 - 45 saniye ortalaması olan tanıtıcı reklam diyebiliriz. Fragmanlar dizi, film, oyun vs. her şey ile ilgili olabilir.

 

Biz genel olarak bu makalemizde dizilere ait fragmanlar ile ilgileneceğiz. Örnek verecek olarak yerli dizi sektörü için fragmanın yeri tartışılmaz önemlidir. Çünkü ülkemizde dizi takibi yapan birçok izleyici kitlesi bulunmaktadır. Durum böyle olunca da dizi fragmanları da merakla bekleniyor.

 

Bunun yanında yerli dizilerle yetinmeyip, yabancı dizi takipçileri de oldukça fazla. Yabancı dizilere ait yayınlanan birçok fragmanı da sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Geniş bir fragman arşivi yapmayı planlıyoruz ve sizler için günlük olarak yerli olsun, yabancı olsun birçok diziyi takip edip sizler için sitemize eklemeye çalışıyoruz. Fragman ile ilgili vereceğimiz bilgi bu günlük bu kadar..

 

Esenlikler dileriz.

 

Les commentaires sont fermés.